Rok 2019 je pre švédskeho výrobcu „Obojživelných strojov TRUXOR významný tým, že práve uplynulo 25 rokov od uvedenia prvého stroja TRUXOR na svetový trh.

Za toto obdobie boli získané nové skúsenosti v výrobe a i oblasť technológií výrazne pokročila vpred.

Pri napredovaní a zdokonaľovaní tohto unikátneho stroja TRUXOR výrazne pomáha úzky kontakt na odborných predajcov a i samotných zákazníkov po celom svete.
Na základe týchto skutočností ako i sprísnených environmentálnych predpisov pri používaní spaľovacích motorov prichádza výrobca DOROTEA s novou generáciou strojov TRUXOR a to SÉRIOU – T, ktorá je základom novej generácie strojov Truxor.

T-séria je konštrukčne prepracovaná a vo výrobe aplikovaná s novými funkciami:

  • Podvozok je vysokopevnej ocele a je odľahčený;
  • Zdvíhacie rameno je vybavené pre vyšší výkon paralelným hydraulickým pohonom;
  • Nová je rýchlo uzavieracia konzola X4;
  • Stroj je vybavený LED pracovným svetlom;
  • Digitálny displej tvorí nový prístrojový panel, ktorý poskytuje prehľadné a dostatočné informácie z motora a hydraulických systémov;
  • Dodávaná nová digitálna technológia, zvyšuje kontrolu nad pracovnými funkciami stroja a výrazne ovplyvňuje riešenie prípadných problémov a uľahčuje servis a poskytuje dostatočné informácie o pravidelnej údržbe stroja;

Digitálny displej tiež umožňuje nastaviť niektoré funkcie zariadenia, ako je napr. vyváženie stroja a jeho pracovnú rýchlosť, nastavenie hydraulického systému, výstupy 1 a 2, núdzová prevádzka a podobne.

Moderný cyklónový hydraulický systém s termostatom reguluje optimálnu teplotu oleja v predpísanom režime.

Správna teplota hydraulického oleja zlepšuje výkon a zabezpečuje lepšiu ekonomiku prevádzky stroja.

Truxor – T20

je najmenší základný stroj s motorom o výkone 18,5 PS, ktorý spĺňa prísne environmentálne požiadavky EPA TIER4 Final. TRUXOR -T20 je prispôsobený pre stredne ťažkú prácu vo vode. Dodáva sa s jedným hydraulickým vývodom pre pohon použitého nástroja. (kosenie, vynášanie a pod.)

Truxor -T40

je výkonný nosič náradia pre ťažkú prácu na vode i na suchu . Je vybavený silným motorom s turbodúchadlom s výkonom 33,4 PS, ktorý spĺňa nové prijaté emisné normy v EÚ – EPA/CARB Interim Tier 4 + EU STEG IIIA. . Dodávané zo štyrmi hydraulickými vývodmi pre pripojenie všetkých vyrábaných prídavných zariadení.

Stroje TRUXOR sú alternatívne dodávane zo štandardným hydraulickým olejom alebo environmentálne priateľským olejom Panolin.

V roku 2020 sú do výroby pripravené koncepčne nové stroje TRUXOR T- 50 s motormi Hatz 3H50TICO. a prepracovaným hydraulickým systémom zvyšujúcim výkon stroja a jeho vyššiu ekonomickú efektívnosť v praktickom nasadení.

Olivex spol.s r.o. ako zmluvný odborný zástupca švédskeho výrobcu DOROTEA MEKANISKA A.B. v Slovenskej republike Vám poskytne všetky detaily z technickej, ekonomickej oblasti tohoto zariadenia včítane informácií o možnostiach investičnej realizácie nákupu toho unikátneho viacúčelového obojživelného stroja TRUXOR.

Stiahnite si katalóg