Ako majiteľa auta Vás môžu nepríjemne postihnúť neplánované náklady na servis. Metabond ponúka aditíva do mazív s viac ako 30-ročnými profesionálnymi skúsenosťami a unikátnou receptúrou. Vďaka širokým odborným skúsenostiam môžu produkty Metabond poskytnúť presne to, čo dnešné autá potrebujú, aby boli zaručené bez zbytočného servisu na dlhé roky.
Už viac ako 30 rokov podporujeme dlhú životnosť motorov a iných strojových komponentov vystavených treniu vývojom, výrobou a predajom prémiových aditív do mazív a iných špeciálnych produktov.

 

PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

OSOBNÉ VOZIDLO
  • Typ osobného auta: SsangYong Musso Grand (2.2 diesel)
  • Rok výroby: 2019
  • Najazdené km: 27 000
  • Metabond produkt: Metabond Spirit
  • Použitie: po prvej výmene motorového oleja, do čerstvého oleja

Problém
V menších kruhových objazdoch vždy bolo treba preradiť na dvojku a pri 1000 otáčkach sa motor namáhal viac.

Riešenie
Po výmene oleja som do auta nalial prísadu do motorového oleja – Metabond Spirit a nechal som auto na voľnobeh asi 10 minút. Už cestou domov bolo cítiť, že je auto úplne iné, ako keby som sedel v inom.

Zhrnutie
Pri nižších a vyšších rýchlostných stupňoch sa auto stalo ľahším, flexibilnejším a dynamickejším, vďaka čomu je jazda v meste oveľa pohodlnejšia a príjemnejšia. Odvtedy som najazdil spolu na krátkych aj na dlhých trasách cca 1000 km. Dynamický nárast auta je badateľný a auto ide lepšie o 10 km/h pri rovnakej polohe plynového pedála. Spotreba klesla cca 5 %, čo je podľa mňa vďaka použitiu Metabond Spirit.

V PRÍPADE VÁŠHO ZÁUJMU PROSÍM KONTAKTUJTE NAŠU ŠPECIALISTU NA METABOND:
Oliver Kántor
Tel.: 00421903247700
E-mail: olivex@olivex.sk 

 

BLOG

Čo môžete urobiť preto, aby vám auto dlho vydržalo?
Tu sú naše TOP3 tipy!

Mysleli ste si, že priemerná slovenská domácnosť investuje do ojazdeného auta cca 9 rokov? Naše zvyky ukazujú, že auto je nevyhnutnou súčasťou nášho života. Radi ho využívame vo všedných dňoch, hlavne na …

Čítam ďalej …

3 tipy,
aby bol nákup ojazdeného auta bezproblémový

Už chvíľu rozmýšľate nad tým, že si chcete kúpiť ojazdené auto, no neviete, na aké parametre sa zamerať? Náš príspevok nižšie vám môže poskytnúť dobrú podporu pri hľadaní auta svojich snov na trhu …

Čítam ďalej …