Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili:

Sme malí, krásni, pracovití, neúnavní, technicky prepracovaní a slovenským srdcom – rukami vyrobený a svetovo ocenený.
MY slovenské šmykom riadené nakladače LOCUST.

Ak neveríte pozrite si našu ponuku a ešte lepšie keď zavoláte na:
+421 903 497 594

Na našej stránke OLIVEX-u venujeme pozornosť krupinskej spoločnosti Way Industries, ktorú naša spoločnosť obchodne a servisne zastupuje. Máme veľkú radosť, že Vám môžeme tento model predstaviť. Pred nedávnom mal svetovú premiéru šmykom riadený nakladač Locust 904 a i vyššia typová rada L-1004. V porovnaní s predchodcom sa označenie posunulo len o pár čísiel v označení, v skutočnosti však ide o kompletne prepracované produkty s pozoruhodným funkčným dizajnom, ktorý vďaka novému tvaru výložníka významne vylepšuje výhľad operátora. Ich nadčasový prepracovaný a nanajvýš funkčný design a konštrukčné prevedenie dodáva jedinečné a uznané miesto medzi strojmi tejto kategórie. Táto skutočnosť bola potvrdená na celosvetovej súťaži pracovných strojov RED DOT 2023 kde získal cenu najvyššiu. Presvedčte sa u nás.
Podrobné informácie o tomto stroji ako i o ďalších typoch šmykom riadených nakladačov výrobcu WAY Krupina a.s. Vám radi poskytneme.

Stiahnite si katalóg

Ostatné typy LOCUST (kliknite sem)…

Kvalifikovná poradenská služba, predaj a odborne poskytovaný servis na všetky typy šmykom riadených nakladačov od výrobcu
WAY Industiers a.s. Krupina.

Informácie v každej ročnej dobe a čase Vám podá Dr. Pavel Gallo
Tel.: +421 903 497 594 – Email: gpmonti46@gmail.com